Strona główna | Mapa serwisu | English version  
Symulakry astralne
ZPT > Phil Hine > Symulakry astralne

Symulakry Astralne 

 

Phil Hine

 

Poniższa metoda jest bardzo użyteczna w uzdrawianiu na odległość. Choć większość magów wizualizuje osobę lub cel uroku, ja odkryłem, że stworzenie „Astralnej Simulakry” celu znacznie wspomaga pracę. By ją wykonać, należy przywołać wspomnienia celu, i dokonać projekcji na określoną przestrzeń (trójkąt, kryształ) emocji które te wspomnienia wywołują. Należy to zrobić przez zwerbalizowanie wspomnień w formie inwokacji :

 

„Pamiętam jej (imię) śmiech na imprezie

Pamiętam zapach jej ulubionych perfum

Pamiętam jej zwinne ruchy

Pamiętam (imię) w ekstazie orgazmu

Pamiętam jak (imię) narzekała na deszcz

Pamiętam jak (imię) brzmiała przez telefon”

 

Przez przywoływanie wspomnień i rzutowanie ich, zenergetyzowanych przez odpowiednie emocje, simulakry mogą być użyte jako nośniki dla serwitora uzdrawiania lub wzmacniania, który mógłby, na przykład, być umieszczony w odpowiedniej lokacji w ciele simulakry. Simulakra może wtedy zostać przesłana przez wizualizację scalania jej z ciałem celu. Ta technika może być bardzo efektywna kiedy grupa uczestników buduje simulakrę celu z gestaltu- projekcji wspomnień osób obecnych

 

Ta technika może też być użyta w auto-uzdrawianiu, kiedy, na przykład, dążymy do pojednania ze skłóconym partnerem lub krewnym. Przez stworzenie simulakry ze wspomnień i emocji, można odwołać się do simulakry jakby była samą docelową osobą, co może być zrytualizowaną możliwością by powiedzieć tej „osobie” rzecz konieczne, by przekroczyć związane z daną osobą doświadczenia życiowe. Ta technika może być też użyta do przerwania psychijnej więzi między byłymi partnerami.     

 

//’projecting’ – jako rzutowanie, Ew. projekcję

//*psychic – psychiczna w sensie magicznym


 

(c) Piotr Krupa