Strona główna | Mapa serwisu | English version  
Uderzenie Pioruna
ZPT > Phil Hine > Uderzenie Pioruna

Phil Hine (z ‘Serwitory Chaosu : podręcznik użytkownika)

To jest podstawowe ćwiczenie energetyczne, które może być wykorzystane jako część rytuału lub jako samoistne ćwiczenie. Jest uproszczoną wersją ćwiczenia Środkowego Filaru.

Stań z rozłączonymi stopami, ramionami wyciągniętymi w górę, oczyma zamkniętymi, głową przechyloną do tyłu.

 Wizualizuj siebie jako drzewo jesionu, stojące samotnie na opuszczonej równinie. Jest noc, nad tobą świecą gwiazdy.

 Purpurowe i czerwone chmury burzowe zbierają się nad tobą, wiatr potrząsa twoimi gałęziami, powietrze jest wypełnione hukiem piorunów i napięciem elektrycznym.

 Burza staje się coraz bardziej gwałtowna – wzrasta do gorączkowej furii i NAGLE piorun przeszywa ciebie, błysk białej, gniewnej moc, od którego gwałtownie się wzdragasz.

Czujesz energię przechodzącą przez ciebie – przez twoje korzenie i w dół w głębiny ziemi – siła ziemi reaguje i czujesz uderzenie energii idącej w górę – soki płynące przez twe korzenie.

 

Poczuj błysk mocy ku górze, niosącej twoją świadomość ku gwiazdom, aż sam stajesz się, na krótką chwilę, gwiazdą błyszczącą w nieskończonej przestrzeni.

Powoli skrzyżuj ramiona na piersi, złącz stopy i umieść pierwsze dwa palce prawej ręki na ustach (znak ciszy), czując się spokojnym, ale też pełnym mocy. To zamyka ćwiczenie.

(c) Piotr Krupa