Strona główna | Mapa serwisu | English version  
Rytuał Chaosfery
ZPT > Phil Hine > Rytuał Chaosfery

Rytuał Chaosfery (Chao-Wiru)

Phil Hine (1992)

Sekwencja :

1. Rytuał Odpędzania

2. Sformułowanie Intencji : „Jest Naszą Wolą stworzyć Orbitalną Chaosferę ponad (miejsce) by funkcjonowała jako transmiter i soczewka* mocy Chaosu”.

3. Mistrz Rytuału wykonuje znak Chaosfery (jak w Mszy Chaosu ‘B’) w środku pokoju.

4. Każdy obecny zostaje przypisany do jednego z ośmiu promieni Chaosu, tworząc osiem podgrup. Zaczyna się taniec w kole, każdy śpiewa* nazwę promienia.

5. MR daje sygnał i krzyczy „Czysta Magia”!. Każda osoba w tej grupie wchodzi do środka koła i, gestem lub mimiką i dowolną inwokacją, stara się wyzwolić ‘moc’ Czystej Magii, gdy pozostali tańczą wokół nich, skandując ‘Czysta Magia’.

6. MR wykrzykuje ‘Magia Śmierci’, etc. Sekwencja powtarza się dla każdego z kolejnych ramion Chaosu.

7. MR wtedy wzywa wszystkie grupy do uformowania i do jednoczesnej inwokacji 8 promieni Chaosu.

8. Ta kakofonia jest uciszona przez sygnał od MR.

9. MR wtedy przeprowadza jakiekolwiek dalsze programowanie Chaosfery.

10. Uczestnicy klękają w kole wokół MR.

11. Na sygnał MR, grupa zaczyna powolny, cichy śpiew Chaos, lub ich promienia, lub czegokolwiek uznanego za odpowiednie.

12. MR odlicza powoli od 10 do 1. Wraz z odliczaniem grupa powoli powstaje i śpiew staje się głośniejszy i coraz bardziej opętańczy. Po ‘1’ M krzyczy ‘ZAPŁON’ - wszyscy krzyczą ‘CHAOS’ i wizualizują ogromną Chaosferę na niebie, w ich miejscu inwokowania.

13. Odpędzić śmiechem

Notka :

Ten ryt został wykorzystany do stworzenia Chaosfery orbitującej Londyn w 1992. Od tego czasu każdy deszcz odczuwany jest jako libacja od Chaosu, każda kropelka zawierająca cząstki naładowane okaryną. Wariant tego rytu został też użyty by stworzyć Chaosfery nad Berlinem i Hannoverem w 1993.

*(skanduje – ‘chant’***) – niski, monotonny śpiew

*’focus’ dosł. skupiała moc

(c) Piotr Krupa